Pokud se rozhodujete mezi IVT a jinou značkou tepelných čerpadel, podívejte se v čem IVT své konkurenty převyšuje…

Jednička na trhu

IVT je s deseti tisíci instalovanými tepelnými čerpadly dlouhodobě největším prodejcem tepelných čerpadel v ČR a to s velkým náskokem před ostatními konkurenty. První tepelné čerpadlo IVT jsme v ČR instalovali již v roce 1991. Od roku 2004 je IVT součástí koncernu BOSCH Thermotechnik GmbH, největšího producenta topenářské techniky v Evropě.


 

Nejdelší záruky

Vybraná tepelná čerpadla IVT mají záruku 5 let na celé tepelné čerpadlo a 10 let na kompresor. Záruka je krytá samostatným pojištěním každého tepelného čerpadla, nebo garančním fondem IVT. U IVT se tak nemusíte obávat, zda budete mít i po několika letech zajištěno bezplatné odstranění případné závady.


 

Specializace pouze na tepelná čerpadla

Na rozdíl od našich konkurentů, nedodáváme jiné zdroje tepla než tepelná čerpadla. Specializace a 23 let praktických zkušeností s touto technologií, nám umožňují být v oboru tepelných čerpadel nejlepší.


 

Největší prodejní a servisní síť

V České republice i na Slovensku jsme vybudovali největší síť kvalitních montážních a servisních firem nazvanou IVT CENTRUM. Součástí této sítě jsou pouze firmy, které se na tepelná čerpadla specializují a mají za sebou stovky, některé i tisíce instalací tepelných čerpadel.


 

Špičková švédská technika

Tepelná čerpadla IVT jsou vždy na špici v oboru. Příkladem může být použití Scroll kompresorů Mitsubishi již v roce 2004, tedy 3 roky před naší konkurencí, nebo využívání nízkoenergetických oběhových čerpadel opět v předstihu před ostatními konkurenty.


 

Nejlepší ceny a služby

Nejlepší ceny a služby naleznete pouze u největšího dodavatele. Kdyby tomu tak nebylo, nemohl by se nikdy stát největším.